Jan Mulder

mei 28, 2024

In deze nieuwsbrief komt onze voorzitter Jan Mulder aan het woord. Hij woont al 17 jaar in Roden en heeft 22 jaar lang een succesvol IT-bedrijf in de maritieme sector in Groningen geleid. Als fervent golfer sprak hij wekelijks met oud-voorzitter en oprichter van OCN, Rieks Perdok, die hem twee jaar geleden vroeg voor de voorzittersfunctie. ‘Die kans greep ik, en ik heb er geen dag spijt van gehad,’ aldus Mulder.

In 2011 richtte hij samen met Perdok de businessclub op binnen de golfvereniging en maakte het mogelijk een bedrijvencompetitie te starten. ‘In mijn huidige functie bij OCN zie ik mijzelf als belangenbehartiger voor de industrieterreinen in Roden en Peize. We hebben een goed georganiseerde structuur. Als bestuur proberen we alle wensen bespreekbaar te maken, die onze parkmanager Bas de Jager zo goed mogelijk uitvoert en controleert. De korte communicatielijnen tussen het bestuur en Bas als centraal aanspreekpunt, zorgen voor een prettige manier van werken.’

‘Via deze weg wil ik melden dat we aan de vooravond staan van fantastische ontwikkelingen!’ Mulder doelt op het nieuwe bewakingssysteem dat onlangs tijdens de testfase goed werd ontvangen. ‘Dit systeem werkt op kenteken- en kleurherkenning en is zeer betrouwbaar. Equans heeft een veelbelovend plan opgesteld. Het nieuwe systeem kan registreren welke auto’s op welke tijdstippen op het park aanwezig zijn.’ Tijdens de ledenvergadering van 10 juni worden de laatste vragen van de van de ondernemers over het systeem beantwoord.

‘We hebben ook twee periodes van vijf jaar kunnen profiteren van het BiZ-fonds. Er zijn plannen gemaakt voor de komende vijf jaar, en de komende jaren zijn onze leden voordeliger uit. Bijna de helft minder dan voorgaande jaren is het streven. Een hele mooie ontwikkeling. Om voortgang te houden in onze ambities aangaande duurzaamheid worden er diverse initiatieven genomen. Zo kunnen we ondanks de netcongestie toch stappen blijven zetten. Binnenkort volgt hier meer informatie over.

Het bestuur maakt ook regelmatig uitstapjes naar andere industrieterreinen. ‘We hebben goede contacten, wisselen informatie uit en leren van elkaar. We zijn allemaal ondernemers en het is waardevol om op elkaar te kunnen terugvallen. Zo proberen we de ondernemers meer met elkaar te verbinden. We streven altijd naar het wij-gevoel, maar we hebben wel de aandacht en ideeën van onze leden nodig. Soms is het draagvlak minder, maar bij calamiteiten staan we altijd voor elkaar klaar. Toen er bijvoorbeeld een grote brand uitbrak, konden ondernemers bij anderen tijdelijk onderdak krijgen. Dat is prachtig.’

Ook het industrieterrein in Peize wordt niet vergeten. ‘In Peize hebben we de afgelopen jaren contact gelegd om duidelijk te maken dat zij net zo belangrijk zijn als Roden. We zoeken daar nog mensen die een activiteitencommissie willen opzetten, zodat de communicatielijnen nog korter kunnen worden. Schroom niet om vragen te stellen. Een investering in je omgeving is een investering in jezelf.’

Gerelateerde berichten

Geen Resultaten Gevonden

De pagina die u zocht kon niet gevonden worden. Probeer uw zoekopdracht te verfijnen of gebruik de bovenstaande navigatie om deze post te vinden.